Вітає всіх вас Кремінщина -
Наш край лісів, озер, Дінця,
А ще - це зорі солов’їні,
Лани без краю і кінця.

Ось річка Красна і Дінець прозорий,
За ними - ліс, де до сосни сосна.
Прості слова, а світять, наче зорі:
Сім’я, родина, рідна Кремінна!

Ольга ЧЕРКАШИНА

Детальніше: Катерина ГурінаКатерина Федорівна Гуріна народилася 2 липня 1936 року в м. Лозове Харківської області. Живе і працює в Кремінній з 1981 року. Вірші почала писати, коли син Олександр служив в Афганістані. Автор збірки “Ты от меня за тридевять земель”.

Детальніше: Ганна ОридорогаГанна Іванівна Оридорога народилася 16 червня 1957 року в селищі Красноріченському, у сім’ї учителя. З дитинства мріяла стати вчителем. Закінчила педогогічний інститут ім. І. Франка. Працює вчителем рідної мови у Новомикільській загальноосвітній школі.
Перші вірші Ганни Оридороги були надруковані в періодичній пресі.

 

 

Детальніше: Семен СокирянськийСемен Федорович Сокирянський народився 1 січня 1925 року. Випускник Харківського інституту культури, тривалий час працював заввіділом культури Кремінського району. Друкується з 1946 року. Лауреат І і ІІ Всесоюзних фестивалів народної творчості.

 

 

Детальніше: Валентина ФедороваВалентина Вікторівна Федорова народилася 16 травня 1960 року в с. Залиман. Після закінчення восьмирічки вступила до Лисичанського педучилища, а потім закінчила Слов’янський педагогічний інститут. Працює вчителем в Красноріченській школі. На вірші Федорової написано чимало музичних творів.

 

 

Детальніше: Ганна ГайворонськаГанна Андріївна Гайворонська народилася 22 серпня 1952 року в селі Вільшана Дворічанського району Харківської області. В місті Кремінній жила з дитинства. Навчалася в Кремінському медичному училищі. Потім закінчила Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка. Перші вірші друкувалися в районній газеті. Член Спілки письменників України.

 

 

Детальніше: Ольга ЧеркашинаОльга Іванівна Черкашина народилася 15 березня 1950 року в
с. Йовсуг Біловодського району. Після школи вступила на філологічний факультет Луганського державного педагогічного інституту ім. Т. Г. Шевченка. Працювала в школі, в районній газеті. В Кремінній живе і працює понад 25 років.

Детальніше: Володимир КущВолодимир Васильович Кущ народився 12 квітня 1945 року у селі Варварівці. Навчався в Рубіжанськом ПТУ№10, працював майстром в геологорозвідці. Лауреат телевізійного фестивалю «Співаємо тобі, Заполяр’я» (1972 рік), «Стежки та музика». Вірші друкувались в періодичній пресі.

 

 

 

Детальніше: Анатолій Васильців-АнненкоАнатолій Миколайович Васильців-Анненко (Васильцов) народився 2 жовтня 1943 року в м. Кремінна. За фахом педагог-музикант. Автор шести поетичних збірок та багатьох пісень.

 

 

 

Детальніше: Андрій Антоненко(1922 -1999)
Андрій Юхимович Антоненко народився 5 січня 1922 року в селі Павлівка Білокуракинського району. Учасник Великої Вітчизняної війни, нагороджений багатьма орденами і медалями. Працював у районних газетах, член Спілки журналістів України. Писав вірші та гуморески, які дотепно сам читав. Лауреат І і ІІ фестивалів народної творчості. Автор збірки гуморесок «Не хропи у лісосмузі».

 

 

Детальніше: Світлана БавикаСвітлана Григорівна Бавика народилася 20 грудня 1956 року. Закінчила філологічний факультет Харківського державного університету, працювала викладачем Кремінського медичного училища. Друкується в періодичній пресі. Автор книги “Кохання нелегкі дороги”.

 

 

Детальніше: Борис Кунченко(1935 -1994)
Борис Іванович Кунченко народився в 1935 році в м. Кремінна. Після Рубіжанського індустріального технікуму працював майстром виробничого навчання, а також на різних посадах на шахті «Кремінна». Його вірші друкувалися в періодиці. Він - автор трьох поетичних збірок.

 

 

Детальніше: Констянтин ТихоміровКостянтин Олексійович Тихоміров народився 19 січня 1935 року в Середній полосі Росії. Має середню технічну освіту, гірник. Живе і працює у м. Кремінній з 1957 року.
Друкується в періодиці, в колективних збірках, автор книги “Край дитинства”.

 

 

Детальніше: Надія КовтунНадія Сергіївна Ковтун народилася 23 червня 1935 року у м. Харкові. Закінчила Зоотехнічний інститут. Працювала за фахом в Якутії, на Камчатці, в Україні. З 1965 року постійно живе в Кремінній. Вірші пише давно, друкується в періодиці, автор 20 поетичних збірок.

Детальніше: Микола Котляр(1932 - 2003 )
Микола Тарасович Котляр народився 22 лютого 1932 року в селі Голубівка Кремінського району. Після закінчення десятирічки працював механізатором у колгоспі. Друкувався у періодичній пресі, в колективних збірках.